Wejdź na moje strony...

To moje strony w tym sensie, że nie wyobrażam sobie życia bez nich. Są to strony warte odwiedzenia. W przypadku sklepów internetowych dowiesz się gdzie robię zakupy. Znajdziesz też strony usługowe oraz czysto hobbystyczne.

f1 O03 se3 t0c ae3 t7b n86 id9 o72 0c a8c ke3 t7b u0c a2d l86 ifb zd9 of1 w0c a33 łe1 e6f m72 2d l86 i03 se3 tcf ę72 f1 w72 Wtorek 5 Grudnia o godzinie 11:04
Wizualizacje
Radca prawny Gdańsk - Sandra Warda 02.03.2023

Radca prawny Gdańsk - Sandra Warda

  • Radca prawny Gdańsk - Sandra Warda

    Kancelaria Radcy Prawnego Sandra Anna Warda z siedzibą w Gdańsku realizuje pomoc prawną wchodzącą w zakres prawa cywilnego, w tym prawa spadkowego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego a także prawa pracy jak również ubezpieczeń społecznych. Oferujemy reprezentację profesjonalnego radcy prawnego w postępowaniach przed organami administracji, sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi na każdym etapie postępowania. W kwestii reprezentacji gwarantujemy uczestnictwo profesjonalnego pełnomocnika a także wykonywanie pism w sprawie. W pracy racy prawnego w Gdańsku kładziemy nacisk na kontakt z klientem i indywidualne podejście do sprawy. Każdy problem analizujemy i przedstawiamy najbardziej korzystne rozwiązania. Najważniejsze w naszej pracy jest dochowanie obowiązującej nas tajemnicy zawodowej, dzięki czemu mogą mieć Państwo do nas zaufanie oraz pewność, że powierzone nam informacje nie będą wydane osobom trzecim.  


    Tagi: radca prawny Gdańsk, Gdańsk radca prawny, radca prawny,
    98/100