Wejdź na moje strony...

To moje strony w tym sensie, że nie wyobrażam sobie życia bez nich. Są to strony warte odwiedzenia. W przypadku sklepów internetowych dowiesz się gdzie robię zakupy. Znajdziesz też strony usługowe oraz czysto hobbystyczne.

f1 O03 se3 t0c ae3 t7b n86 id9 o72 0c a8c ke3 t7b u0c a2d l86 ifb zd9 of1 w0c a33 łe1 e6f m72 2d l86 i03 se3 tcf ę72 f1 w72 Czwartek 23 Maja o godzinie 11:17
Wizualizacje
zanik mięśnia bicepsa 26.08.2023

zanik mięśnia bicepsa

  • zanik mięśnia bicepsa

    Zajrzyj na stronę zbiórki 1,5% podatku, który zbiera podopieczny fundacji AVALON, który choruję na genetyczną chorobę mięśni. Występująca rzadko choroba o nazwie miopatia mitochondrialna występuje w kilku odmianach, Podopieczny fundacji Tomasz posiada mutację w genie POLG. Zdiagnozowane mutacje odpowiadają za występujące dolegliwości, które Pan Tomasz odziedziczył. Najbardziej dokuczliwe to problemy z poruszaniem rękami i nogami oraz opadające powieki. Na chorobę nie ma konkretnego leku, spowolnienie postępu można uzyskać tylko stosując witaminy w dużych dawkach oraz systematycznie ćwiczyć z odpowiednim terapeutą. Najpopularniejsza zbiórka „przekaż 1,5% podatku” to jedna z opcji wsparcia z której można skorzystać raz w roku, z innych możliwości wsparcia możesz dokonać przez cały rok, są to między innymi: BLIK charytatywny. Pełna i zawsze aktualna lista dostępna jest na oficjalnej stronie zbiórki miopatia.pl. Dołącz do wspierających zbiórki jak i do panpage na FB. Każda forma wsparcia się liczy aby niszczącą mięśnie miopatią genetyczną.  


    Tagi: choroba, rehabilitacja neurologiczna, miopatia, diplopia, PIT-37 rozliczenie, zbiórka chartyatywna,
    99/100